از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چای تی دراپ فروت ادن بسته سه عددی


Tea Drop Fruits of Eden Pack of 3

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع چای تی دراپ محصول استرالیا
تعداد 3 عدد تی دراپ ابریشمی
توضیحات بسته بندی هرمی ابریشمی
ناموجود

درباره چای تی دراپ فروت ادن بسته سه عددی بیشتر بدانید ...

این چای از نقطه نظر مبدأ حاصل محصولات چندین کشور متفاوت بوده و مزه ی تند ملایمی با طعمی از توت رسیده و بستنی میوه ای دارد.

مواد تشکیل دهنده ی آن نیز ختمی ژاپنی،رز وحشی،زالزالک و پوست لیموست.فروتس آو ادن دارای خواص دارویی ای همچون تنظیم فشار خون و کاهش وزن است.

این چای محصولی از گروه چای های ارگانیک تی دراپ استرالیاست و زمانی که بسته بندی مکعبی زیبای آن را باز میکنید میتوانید از مشاهده ی بگ هرمی شکل از جنس ابریشم خالص،که محتوی چای است لذت ببرید.

چای تی دراپ یک برند چای ارگانیک استرالیایی با خواص متعدد دارویی است.حساسیت این برند بر مشخصه ی ارگانیک بودن محصولات خود موجب شده که حتی کیسه ی محتوی چای نیز از جنس ابریشم خالص باشد.برگهای این چای تماماً از یک گیاه،که کامیلا سیننسیز نام دارد چیده شده و بسته به فرآیند تولید،در دسته بندی هایی با نامهای سفید،سبز،اولانگ،سیاه و پره قرار میگیرند،که این امر بیانگر پایش دقیق برگهای چای تی دراپ از کشت تا سرو می باشد.چای تی دراپ در طعمهای مختلفی چون هانی دو گرین،پاریزین وانیلا،مالابار،کلئوپاترا چامپین،لمون گرس جینجر،لوندر گری،افریکن سان ست،انگلیش برکفست،وایت،موروکان مینت،و فروتس آو ادن موجود است.