از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چای رویتالیز ترت ارگانیک گرورز کاپ


Revitalising Treat Organic

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع چای سیاه محصول گرورز کاپ دانمارک
رنگ سفید
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند گروورز کاپ Grower's Cup
وزن 480 گرم
محتویات چای، تکه های انبه،تکه های سیب،تکه های پرتقال، برگ شاهتوت،چای ترش،لیمو، گلبرگ گل همیشه بهار، دانه گوارانا و ...
گنجایش 400 میلی لیتر
ناموجود

درباره چای رویتالیز ترت ارگانیک گرورز کاپ بیشتر بدانید ...

چای رویتالیز ترت ارگانیک گروئرز کاپ Grower's Cup با نشان  تجاری تی بروئرTea Brewer و با نام Revitalising Treat Organic ترکیبی از طعم گیاهان با  نت میوه ای و ته مزه تند است. رویتالیز به معنی احیا کننده میباشد. تمایلی برای رسیدن به زندگی جدید. حسی مانند گرم شدن مجدد زمین در بهار و تابستان بر اثر تابش خورشید.  با گرورز کاپ این حس را تجربه کنید.

 

نحوه مصرف و آماده سازی:

درب تی بروئر خود را باز نموده و آن را با مقدار 400 میلی لیتر آب جوشیده 100 درجه پر نمایید. 4 تا 6 دقیقه منتظر بمانید سپس درپوش لوله را بشکنید و چای را در فنجان سرو نمایید. نوش جان.

 بسته بندی محصولات گروورز کاپ:

بسته های چای تی بروئر قابل استفاده مجدد است. با توجه به دستورالعمل درج شده پشت بسته شما می توانید 2 تا 4 بار بدون خالی نمودن محتویات، ازچای همان بسته برای دم نمودن مجدد چای استفاده نمایید. همچنین در نهایت میتوانید محتویات  تی بروئرTea Brewer  را خالی نموده، فیلتر آن را شسته و سپس دوباره آن را با برگ چای مورد علاقه خود پر نموده و با استفاده از آن مجددا در سفر، محل کار و یا ... چای دم نمایید. به شما توصیه میکنیم پس از شستشو و قبل از شارژ مجدد بسته اجازه دهید فیلتر آن خوب خشک شود.

جنس بسته بندی تی بروئر گرورز کاپ از کاغذ است و جنس پوشش داخل آن فویل پلی اتیلن می باشد. در واقع مواد بکار رفته در آن همانند بسته بندی های شیر موجود در بازار است.  بسته بندی تی بروئرTea Brewerشامل هیچ نوع آلومینیومی نبوده و بسته بندی دوستدار محیط زیست است.