از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

چای بابونه آرازی


Arazi Papatya Tea

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع چای ارگانیک محصول آرازی ترکیه با نام Deli Kekik Çayı
رنگ نارنجی
ابعاد طول : 10 cm عرض : 10 cm ارتفاع : 17 cm
برند Arazi
وزن 15 گرم به ازای هر بوته
تعداد یک بسته 16 عددی
مقدار مصرف توصیه شده 2 تا 3 فنجان در روز
ناموجود

درباره چای بابونه آرازی بیشتر بدانید ...

چای بابونه که با نام بابونه آلمانی نیز شناخته میشود، به صورت سنتی در منطقه طبیعی خود در مرمره رشد کرده و با طعم غنی و آرامش بخش خود، باعث جلب نظر طرفداران چای و دمنوش شده است.

 Arazi Papatya Tea محصول آرازی ترکیه بوده و به دلیل خواص مفید آن به کسانی توصیه میشود که به دنبال تقویت سیستم دفاعی بدن، در برابر بیماریهای عفونی میباشند. همچنین این چای باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی بدن خواهد شد. توصیه ما یه شما مصرف این چای به همراه مقداری لیموی تازه میباشد.

آرازی یک کمپانی تولید نوشیدنی گیاهی بوده که در زمینه تولید انواع چای و دمنوش، در کشور ترکبه فعالیت مینماید. محصولات Arazi حاصل گیاهانی است که به طور طبیعی در طبیعت رشد مینمایند و در زمره محصولات ارگانیک قرار میگیرد. این گیاهان با دقت و توسط دست چیده شده و در بسته بندی شکیل به بازار عرضه میگردند.

فرآیند آماده سازی چای های آرازی:

  1. به ازای هر بوته چای، از 100 سی سی آب جوش استفاده کنید.
  2. قبل از قراردادن بوته چای، ابتدا لیوان را با آب گرم شستشو نمایید.
  3. بوته چای را داخل فنجان قرار داده و به آن آب جوش اضافه نمایید، در طی فرآیند آماده سازی، گیاه را داخل فنجان جابه جا نکرده و چای را به هم نزنید، پس از 2 تا 3 دقیقه چای شما آماده نوشیدن است.
  4. دمنوش شما در عرض 2 تا 3 دقیقه دم کشیده و آماده نوشیدن میشود.  بیشترین خواص چای در همین مدت حاصل میشود. لذا قبل از مصرف، بوته چای را از لیوان خارج نمایید.