از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قهوه ساز موکاپات بیالتی بریکا ۲ کاپ


Bialetti Brikka Espresso Maker 2 Cup

ناموجود 0.0

قهوه ساز موکاپات بیالتی بریکا ۲ کاپ با قابلیت آماده سازی قهوه اسپرسو با غلظت دو برابر و خامه تشکیل شده بیشتر نسبت به سایر موکاپات ها، انتخاب ویژه‌ای برای دوستداران قهوه در میان قهوه سازهای خانگی است.

ناموجود

درباره قهوه ساز موکاپات بیالتی بریکا ۲ کاپ بیشتر بدانید ...

قهوه ساز موکاپات بیالتی بریکا ۲ کاپ با قابلیت آماده سازی قهوه اسپرسو با غلظت دو برابر و خامه تشکیل شده بیشتر نسبت به سایر موکاپات ها، انتخاب ویژه‌ای برای دوستداران قهوه در میان قهوه سازهای خانگی است.

اسپرسو ساز بیالتی مدل بریکا از آلیاژ مخصوص و ضخیم تری ساخته شده است و در نتیجه مقاومت بیشتری در مقابل فشار بخار دارد. این مزیت به همراه یک سوپاپ در قسمت بالای دستگاه باعث شده که فشار بخار آب موجود در مخزن از حالت عادی بالاتر رود.  عبور آب با فشار بیشتر از قهوه باعث می‌شود که قهوه آماده شده با بریکا، دارای خامه یا همان کریما قهوه اسپرسو باشد.

اسپرسویی که بریکا آماده میکند، همراه با یک لایه خامه، دو برابر غلیظ تر از قهوه عصاره‌گیری شده توسط موکاپات های معمولی بوده و زمان آماده‌سازی قهوه نیز در آن تقریبا به نصف میرسد.

راز عملکرد این دستگاه، طراحی منحصر به فرد سوپاپ خروجی آن است. بریکا تنها دستگاه اسپرسو ساز روگازی است که قادر به آماده سازی اسپرسو با خامه است.

کیفیت ساخت:

در سال ۱۹۳۳ بیالتی  اولین موکا اکسپرس روی گازی را ابداع نمود. یک راه حل ساده برای تهیه یک فنجان اسپرسو ایتالیایی خوشمزه.

تخمین زده میشود که تاکنون ۱۲۰ میلیون قهوه ساز توسط این کمپانی تولید شده است، و محصولات بیالتی برای چندین دهه جایگاه خود به عنوان عنصر اصلی در آشپزخانه هر دوستدار قهوه ای را حفظ نموده است. میتوان گفت راز موفقیت بیالتی جنس بدنه استفاده شده یعنی آلیاژ آلومینیوم بهداشتی است که سلامت شما را تضمین مینماید. این اسپرسو ساز دارای دوام و طول عمر و عملکرد بسار بهتر نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار بوده و  به طور معمول قطعات یدک ان نیز موجود است.

شرایط استفاده:

موکا اکسپرس را می توان بر روی  اجاق‌های گازی و برقی (به غیر از برقی القایی) استفاده نمود، اما لازم است دسته پلاستیکی آن در مجاورت مستقیم شعله یا حرارت قرار نگیرد.این محصول قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی را ندارد و توصیه میشود فقط با دست و آب گرم شسته و با حوله کاملاً خشک شود. این محصول نباید با مایع ظرفشویی یا پاک‌کننده های شیمیایی شسته شود و برای تنظیف آن نباید از سیم ظرف‌شویی یا دیگر اجسام زبر استفاده کرد. لازم است اجزای مختلف موکا اکسپرس پس از خشک‌شدن کامل، فورا بر روی هم سوار شود زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر قهوه‌ساز می‌شود.

آماده سازی قهوه:

این دستگاه شامل یک مخزن جهت جمع آوری قهوه آماده شده در بالا، یک واشرسیلیکونی و دو فیلتر آلومینیومی بوده و مخزن آب آن نیز در پایین است. دانه های قهوه اسیاب شده را در فیلتر و  آب  را نیز تا زیر سوپاپ اطمینان در مخزن آب پایین ریخته و دستگاه را ببندید. آن را بر روی اجاق گاز قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید. آب گرم با عبور از قهوه و فیلترها در مخزن بالا جمع میشود. اسپرسو خوشمزه و معطر شما آماده است!

 

  مشخصات

  • نوع موکاپات
  • برند بیالتی (Bialetti) ایتالیا
  • سایز ۲ کاپ
  • رنگ نقره ای
  • جنس آلیاژ آلومینیوم بهداشتی
  • توضیحات قابلیت آماده سازی قهوه اسپرسو با غلظت دو برابر و خامه تشکیل شده بیشتر