از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

موکاپات بیالتی بریکا ۲ کاپ


Bialetti Brikka Espresso Maker 2 Cup

موجود 0.0

اسپرسو ساز موکا بیالتی بریکا Bialetti Brikka Espresso Maker با قابلیت آماده سازی قهوه اسپرسو با غلظت ۲ برابر و خامه خوشمزه تر نسبت به سایر موکاپات ها میتواند انتخاب ویژه ای برای خریداران در میان قهوه ساز های خانگی باشد.

قیمت 325000 تومان
تعداد
{{ quantity}}

درباره موکاپات بیالتی بریکا ۲ کاپ بیشتر بدانید ...

اسپرسو ساز موکا بیالتی بریکا Bialetti Brikka Espresso Maker با قابلیت آماده سازی قهوه اسپرسو با غلظت ۲ برابر و خامه خوشمزه تر نسبت به سایر موکاپات ها میتواند انتخاب ویژه ای برای خریداران در میان قهوه ساز های خانگی باشد.

به این دلیل که اسپرسو ساز بیالتی مدل بریکا از آلیاژ مخصوص و ضخیم تری ساخته شده است، در نتیجه مقاومت بیشتری در مقابل فشار بخار دارد. این مزیت به همراه یک سوپاپ در قسمت بالای دستگاه باعث شده که فشار بخار آب موجود در مخزن از حالت عادی بالاتر رفته و عبور آب با فشار بیشتر از قهوه با عث میشود که این دستگاه قهوه را با کف یا اصطلاحا همان خامه دم کند.

اسپرسویی که بریکا آماده میکند، همراه با یک لایه خامه ۲ برابر غلیظ تر از قهوه ساخته شده توسط موکا پات های معمولی بوده و زمان آماده سازی نیز در آن تقریبا به نصف میرسد.

راز عملکرد این دستگاه، طراحی منحصر به فرد سوپاپ خروجی آن است. بریکا تنها دستگاه اسپرسو ساز روگازی است که قادر به آماده سازی اسپرسو با خامه است.

کیفیت ساخت:

در سال ۱۹۳۳ بیالتی  اولین مکا اکسپرس روی گازی را ابداع نمود. یک راه حل ساده برای تهیه یک فنجان اسپرسو ایتالیایی خوشمزه.

تخمین زده میشود که تاکنون ۱۲۰ میلیون قهوه ساز توسط این کمپانی تولید شده است، و محصولات بیالتی برای چندین دهه جایگاه خود به عنوان عنصر اصلی در آشپزخانه هر دوستدار قهوه ای را حفظ نموده است. میتوان گفت راز موفقیت آن جنس بدنه استفاده شده یعنی آلیاژ آلومینیوم بهداشتی است که سلامت شما را تضمین مینماید. این اسپرسو ساز دارای دوام و طول عمر و عملکرد بسار بهتر نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار بوده و  به طور معمول قطعات یدک ان نیز موجود است.

شرایط استفاده:

موکا اکسپرس را می توان بر روی  اجاقهای گازی و برقی(به غیر از برقی القایی) استفاده نمود، اما لازم است دسته پلاستیکی آن در مجاورت مستقیم شعله یا حرارت قرار نگیرد.این محصول قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی را ندارد و توصیه میشود فقط با دست و آب گرم شسته و با حوله کاملاً خشک شود. نباید این محصول با مایع ظرفشویی یا پاک‌کننده های شیمیایی شسته شود و برای تنظیف آن نباید از سیم ظرف‌شویی یا دیگر اجسام زبر استفاده گردد.لازم است اجزای مختلف موکا اکسپرس پس از خشک شدن کامل، فورا بر روی هم سوار شود زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر قهوه ساز می‌شود.

آماده سازی قهوه:

این دستگاه شامل یک مخزن جهت جمع آوری قهوه آماده شده در بالا ، یک واشرسیلیکونی و 2  فیلتر آلومینیومی بوده  و  مخزن آب آن نیز در پایین است. دانه های قهوه اسیاب شده را در فیلتر و  آب  را نیز تا زیر سوپاپ اطمینان در مخزن آب پایین ریخته و دستگاه را ببندید. آن را بر روی اجاق گاز قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید. آب گرم با عبور از قهوه و فیلترها در مخزن بالا جمع میشود. اسپرسو خوشمزه و معطر شما آماده است!