از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

موکاپات بیالتی موکا کریستال ۲ کاپ قرمز


Bialetti Moka Crystal 2 Cups Red

ناموجود 0.0

اسپرسو ساز موکا کریستال بیالتی با طراحی خلاقانه‌ای که دارد، هیجان روند اسپرسوگیری را دوچندان کرده است. گنجایش این موکا کریستال قرمز ۲ کاپ میباشد (۲ فنجان اسپرسو خوری) و جنس بدنه آن از آلومینیوم درجه یک میباشد.

ناموجود

درباره موکاپات بیالتی موکا کریستال ۲ کاپ قرمز بیشتر بدانید ...

اسپرسو ساز موکا کریستال بیالتی با طراحی خلاقانه‌ای که دارد، هیجان روند اسپرسوگیری را دوچندان کرده است. گنجایش این موکا کریستال قرمز ۲ کاپ میباشد (۲ فنجان اسپرسو خوری) و جنس بدنه آن از آلومینیوم درجه یک میباشد.

جنس شیشه به کار رفته در Bialetti Moka Crystal 2 Cups Red از شیشه بوروسیلیکات (Borosilicate Glass) است. بوروسیلیکات نوعی شیشه سیلیکاتی با مقدار اکسید بور بیش از ۴ درصد وزنی است. این نوع شیشه‌ها ضریب انبساط حرارتی کم تا متوسطی دارند. بسیاری از ظروف شیشه‌ای آزمایشگاهی، صنعتی و خانگی به علت مقاومت در برابر گرما از این نوع شیشه ساخته می‌شوند. این شیشه‌ها در بازار با نام‌های تجارتی مانند پیرکس، سیماکس، ترکس و ... شناخته می‌شوند.

در سال ۱۹۳۳ بیالتی  اولین مکا اکسپرس روی گازی را ابداع نمود. موکاپات بیالتی یک راه حل ساده برای تهیه یک فنجان اسپرسو ایتالیایی خوشمزه است. محصولات بیالتی برای چندین دهه جایگاه خود به عنوان عنصر اصلی در آشپزخانه هر دوستدار قهوه ای را حفظ نموده است. میتوان گفت راز موفقیت آن جنس بدنه استفاده شده یعنی آلیاژ آلومینیوم بهداشتی است که سلامت شما را تضمین مینماید. این اسپرسو ساز دارای دوام و طول عمر و عملکرد بسار بهتر نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار بوده و  به طور معمول قطعات یدک ان نیز موجود است.

شرایط استفاده:

موکا اکسپرس را می توان بر روی  اجاقهای گازی و برقی(به غیر از برقی القایی) استفاده نمود، اما لازم است دسته پلاستیکی آن در مجاورت مستقیم شعله یا حرارت قرار نگیرد.این محصول قابلیت شستشو در ماشین ظرف‌شویی را ندارد و توصیه میشود فقط با دست و آب گرم شسته و با حوله کاملاً خشک شود. نباید این محصول با مایع ظرفشویی یا پاک‌کننده های شیمیایی شسته شود و برای تنظیف آن نباید از سیم ظرف‌شویی یا دیگر اجسام زبر استفاده گردد.لازم است اجزای مختلف موکا اکسپرس پس از خشک شدن کامل، فورا بر روی هم سوار شود زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر قهوه ساز می‌شود.

این دستگاه شامل یک مخزن جهت جمع آوری قهوه آماده شده در بالا ، یک واشرسیلیکونی و ۲ فیلتر آلومینیومی بوده  و  مخزن آب آن نیز در پایین است. دانه های قهوه اسیاب شده را در فیلتر و  آب  را نیز تا زیر سوپاپ اطمینان در مخزن آب پایین ریخته و دستگاه را ببندید. آن را بر روی اجاق گاز قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید. آب گرم با عبور از قهوه و فیلترها در مخزن بالا جمع میشود. اسپرسو خوشمزه و معطر شما آماده است!

  مشخصات

  • نوع موکاپات
  • برند بیالتی (Bialetti)
  • سایز ۲ کاپ
  • رنگ قرمز
  • جنس آلیاژ آلومینیوم بهداشتی و شیشه ای بوروسیلیکات
  • توضیحات ساخت ایتالیا