از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قهوه اسپرسو فوری چلینی Cellini ساشه


قهوه اسپرسو فوری چلینی Cellini ساشه

موجود 0.0
مشخصات محصول
نوع قهوه اسپرسو فوری محصول چلینی
مقدار 100 گرم
توضیحات تولید ایتالیا
قیمت 85000 تومان
تعداد
{{ quantity}}

درباره قهوه اسپرسو فوری چلینی Cellini ساشه بیشتر بدانید ...

انتخابی ایده آلی برای دوستداران قهوه اسپرسو در زمانی که دسترسی به قهوه ساز ندارند.قهوه نوشان حرفه‌ای این نوشیدنی بهشتی را با هیچ چیز در دنیا عوض نمی کنند. لذت بخش ترین لحظه روز استشمام رایحه یک فنجان اسپرسوی اصیل و غنی است. اسپرسوی فوری چلینی شما را به سرعت پر و خالی کردن یک قاشق به کافه‌های پیاده روهای میلان می برد.

برای استفاده از این قهوه , به ازای هر ساشه از 45 میلی لیتر آب جوش استفاده گردد.

در سال 1925، Amleto Pieri کسب و کار خود را به عنوان یک دلال قهوه سبز در بازار ایتالیا آغاز کرد. در4 دسامبر ، 1946، به اتفاق  امبرتو و سرجیو-پسرانش- موفق به اخذمجوز عمده فروشی colonial goods شد. سرجیو، پدر پائولو، لوئیجی، مارکو و جیووانی ، شخصا کسب و کار قهوه بو داده پدرش را ادامه داد و با دانش گسترده خود از اسپرسو سنتی و توانایی بالای تشخیص کیفیت در انتخاب منابع خاص قهوه ، “Torrefazione Caffè Columbia”  را انحصارا برای خبرگان قهوه تولید نمود، و ظرف چند سال رهبری بازار در توسکانی را به دست گرفت.

چلینی رسما  در سال 1985 و در پی ادغام Columbia با دو برند پیشرو قدیمی دیگردر بازار ایتالیا بنامهای Filicori (در بلونیا 1883) و Eureka( در جنووا 1933) تاسیس شد.در سال 1992 جیووانی با مشارکت یک آلمانی بنام Lutz Quasdorf که دارای 30 سال تجربه تجارت در بازار قهوه ایتالیایی بود، فروش برند چلینی را در بازار بین المللی آغاز کرد.

امروزه کارخانه جدید چلینی الگویی کامل از ادامه توسعه و تمرکز ما بر کیفیت و نوآوری فنی است اگر چه همواره سنتهای خویش را محترم شمرده ایم.گروه تولیدی چلینی ، ده ها سال است که به تولید قهوه مرغوب به لطف مهارتهای تولید کنندگان قدیمی و پشتوانه تولید صنعتی اقدام می نماید. مخلوطی از سنتها و مدرنیته، نتیجه تحولی که چلینی را به رهبری بازار قهوه درجه یک رسانده و توجه مشتریان مشکل پسند را جلب نموده است