از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قهوه اسپرسو فوری چلینی ۱۰۰ گرمی


Cellini Instant Espresso 100g

ناموجود 0.0

برای زمان‌های عدم دسترسی به قهوه ساز، قهوه اسپرسو فوری چلینی انتخابی ایده‌آل برای دوستداران قهوه اسپرسو است. در هنگام مسافرت و یا تعطیلات و نیز در محیط کار، اسپرسوی فوری چلینی شما را به سرعت پر و خالی کردن یک قاشق به کافه‌های پیاده‌روهای میلان می‌برد. اسپرسو فوری چلینی فاقد شیر و شکر است.

ناموجود

درباره قهوه اسپرسو فوری چلینی ۱۰۰ گرمی بیشتر بدانید ...

این اسپرسو فوری از ترکیب هشتاد درصد قهوه عربیکا و بیست درصد قهوه روبوستا تشکیل شده است. شما می‌توانید برای استفاده از این قهوه برای اسپرسو به ازای هر ۱.۸ گرم از ۳۰ میلی‌لیتر و برای لانگو از ۱۵۰ میلی‌لیتر آب جوش با دمای حدود ۹۰ درجه استفاده نمایید. برای آماده‌سازی اسپرسو فوری را در آب ریخته و خوب هم بزنید. قهوه ایتالیایی شما آماده است!

 درباره چلینی:

در سال ۱۹۲۵ آملو پی‌یری کسب و کار خود را به عنوان یک دلال قهوه سبز در بازار ایتالیا با برند کلمبیا آغاز و در سال ۱۹۴۶ به عمده فروشی قهوه وارد شد. در سالهای بعد پسر راه پدر را ادامه داده و با دانش گسترده خود از اسپرسو سنتی و توانایی بالای تشخیص کیفیت در انتخاب منابع خاص قهوه، “Torrefazione Caffè Columbia” را انحصارا برای خبرگان قهوه تولید نمود و از این راه ظرف مدت چند سال رهبری بازار قهوه در توسکانی را به دست گرفت.

چلینی رسما در سال ۱۹۸۵ و در پی ادغام کلمبیا با دو برند پیشرو قدیمی دیگر در بازار ایتالیا بنام‌های فلیکوری و اورکا تاسیس و در سال ۱۹۹۲ فروش برند چلینی را در بازارهای بین‌المللی آغاز کرد.

 اگر چه چلینی همواره سنت‌های خویش را محترم می‌شمارد ولی امروزه کارخانه جدید چلینی الگویی کامل از ادامه توسعه و تمرکز بر کیفیت و نوآوری فنی است. گروه تولیدی چلینی ده ها سال است که به لطف مهارت‌های تولیدکنندگان قدیمی و پشتوانه تولید صنعتی به تولید قهوه مرغوب اقدام می‌نماید.