از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کافی بروئر کاستاریکا - قهوه گروئرز کاپ


Growers Cup Coffee Brewer Costarica

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع کافی بروئر محصول گرورز کاپ دانمارک
رنگ قهوه ای
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند grower's cup
گنجایش 350 میلی لیتر
درجه رست تیره
درجه آسیاب مناسب کافی بروئر
توضیحات طراحی اختصاصی گروئرز کاپ
ناموجود

درباره کافی بروئر کاستاریکا - قهوه گروئرز کاپ بیشتر بدانید ...

کافی بروئر کاستاریکا در مزرعه کوپه تارازو Coope Tarrazu واقع در کاستاریکا کشت شده است. کوپه تارازو به عنوان یک نیروی محرکه قوی در جامعه کاستاریکا شناخته شده است و علاوه بر اینکه بزرگترین کارفرمایی و اشتغال زایی را در منطقه ایجاد کرده، به طور مداوم پرسنل خود را برای بهبود کیفیت تولید آموزش می دهد. Coope Tarrazu  تعداد ۱۰ انجمن دارد که برای شناسایی کیفیت قهوه های منطقه، بین خودشان مسابقات کاپینگ و تست قهوه انجام می دهند و از بین تمامی قهوه ها، یکی از قهوه های کاپ و تست شده که نماینده طعم و عطر قهوه کاستاریکایی واقعی باشد را انتخاب میکنند.

Growers Cup Coffee Brewer Costarica یکی از این قهوه های تست شده می باشد!

این قهوه طعم جذاب کارامل و آجیلی دارد. دارای بادی body چرب و کرمی بوده و اسیدیته پرتقالی و شیرین دلپذیری نیز دارد. این قهوه در دسته قهوه تخصصی Specialty coffee قرار میگیرد که پروسه عمل آوری آن بصورت washed  و شستشو با آب بوده و از قهوه  ۱۰۰% عربیکای کاتورا و بوربون و کاتوا ، تشکیل شده است. این قهوه در ارتفاعات ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ متری رشد و برداشت شده است .

پاکت های قهوه تولید شده ی گروئرز کاپ grower’s cup ایده ای برای سرو قهوه تک نفره هست . این محصول شامل قهوه تازه روست شده و آسیاب شده در یک پاکت فیلتر دار است و یک قهوه فیلتری را به مانند یک قهوه ی دم شده در فرنچ پرس برای شما دم می نماید . لازم به ذکر گرووِرز کاپ تحت گواهینامه  تجارت منصفانه Fairtrade تجارت می نماید .

نحوه مصرف و آماده سازی:

درب کافی بروئر خود را باز نموده و آن را با توجه به نشانگر خط کشی شده آب جوشیده نزدیک به 100 درجه پر نمایید. با توجه به زمان مندرج روی بسته منتظر بمانید و سپس درپوش لوله را بشکنید و قهوه را در فنجان سرو نمایید. می توانید با کم و زیاد نمودن حجم آب با توجه به خط کشی مدرج روی بسته قهوه ای سبک یا قوی را داشته باشید . نوش جان.

 

بسته بندی محصولات گروورز کاپ:

بسته های قهوه کافی بروئر قابل استفاده مجدد است. میتوانید محتویات  کافی برور Coffee Brewer  را خالی نموده، فیلتر آن را شسته و سپس دوباره آن را با قهوه مورد علاقه خود که با سایز متوسط آسیاب شده، پر نموده و با استفاده از آن مجددا در سفر، محل کار و یا ... قهوه دم نمایید. به شما توصیه میکنیم پس از شستشو و قبل از شارژ مجدد بسته اجازه دهید فیلتر آن خوب خشک شود.

جنس بسته بندی کافی بروئر گرورز کاپ از کاغذ است و جنس پوشش داخل آن فویل پلی اتیلن می باشد. در واقع مواد بکار رفته در آن همانند بسته بندی های شیر موجود در بازار است.  بسته بندی  کافی برور Coffee Brewer شامل هیچ نوع آلومینیومی نبوده و بسته بندی دوستدار محیط زیست است.