از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کافی بروئر کلمبیا - قهوه گروئرز کاپ


Growers Cup Coffee Brewer Colombia

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع کافی بروئر محصول گرورز کاپ دانمارک
رنگ قهوه ای
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند grower's cup
گنجایش 350 میلی لیتر
درجه رست تیره
درجه آسیاب مناسب کافی بروئر
توضیحات طراحی اختصاصی گروئرز کاپ
ناموجود

درباره کافی بروئر کلمبیا - قهوه گروئرز کاپ بیشتر بدانید ...

کافی بروئر کلمبیا، شامل قهوه گرانجا لااسپرانزا، محصول مزارعه پُتُسی واقع در منطقه کاسدونیا Caicedonia در کشور کلمبیا می باشد که از سال ۱۹۵۰ میلادی در آنجا کاشت و برداشت قهوه انجام شده و هم اکنون یکی از مزارع پیشرو در کلمبیا محسوب می گردد. مزارع قهوه کلمبیا در سال سه بار توسط انجمن تخصصی قهوه آمریکا، برای تولید بهترین قهوه شناسایی می شوند و این مزرعه یکی از مزارع به رسمیت شناخته شده از نظر کیفی توسط این انجمن می باشد.

قهوه استفاده شده برای Growers Cup Coffee Brewer Colombia در ارتفاع ۱۷۰۰ تا ۱۹۰۰ متری از سطح دریا رشد کرده و پروسه عمل آوری آن بصورت washed  و شستشو با آب بوده و ترکیبی از قهوه  ۱۰۰% عربیکا میباشد.

این محصول  قهوه گروئرز کاپ قهوه ای با عطر عالی و زنده با طعم مرکبات و بادام و با گیرایی و غلظت خوب ، اسیدته واضح و شیرین را برای شما به ارمغان آورده است. این قهوه در دسته قهوه تخصصی Specialty coffee قرار میگیرد .

نحوه مصرف و آماده سازی:

درب کافی بروئر خود را باز نموده و آن را با توجه به نشانگر خط کشی شده آب جوشیده نزدیک به 100 درجه پر نمایید. با توجه به زمان مندرج روی بسته منتظر بمانید و سپس درپوش لوله را بشکنید و قهوه را در فنجان سرو نمایید. می توانید با کم و زیاد نمودن حجم آب با توجه به خط کشی مدرج روی بسته قهوه ای سبک یا قوی را داشته باشید . نوش جان.

 بسته بندی محصولات گروورز کاپ:

بسته های قهوه کافی بروئر قابل استفاده مجدد است. میتوانید محتویات  کافی برور Coffee Brewer  را خالی نموده، فیلتر آن را شسته و سپس دوباره آن را با قهوه مورد علاقه خود که با سایز متوسط آسیاب شده، پر نموده و با استفاده از آن مجددا در سفر، محل کار و یا ... قهوه دم نمایید. به شما توصیه میکنیم پس از شستشو و قبل از شارژ مجدد بسته اجازه دهید فیلتر آن خوب خشک شود.

جنس بسته بندی کافی بروئر گرورز کاپ از کاغذ است و جنس پوشش داخل آن فویل پلی اتیلن می باشد. در واقع مواد بکار رفته در آن همانند بسته بندی های شیر موجود در بازار است.  بسته بندی  کافی برور Coffee Brewer شامل هیچ نوع آلومینیومی نبوده و بسته بندی دوستدار محیط زیست است.

این محصول تهیه شده در کشور دانمارک می باشد.