از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قهوه جوش فلاسک چهار فنجان


قهوه جوش فلاسک چهار فنجان

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع قهوه جوش ترک ساخت فلاکس کانادا
جنس بدنه استیل
جنس دسته عایق
ظرفیت چهار فنجان
توضیحات قابل شستشو در ماشین ظرفشویی
ناموجود

درباره قهوه جوش فلاسک چهار فنجان بیشتر بدانید ...

درست کردن یک فنجان قهوه می‌تواند سریع یا کمی وقت‌گیر باشد. بستگی دارد شما چه راهی را انتخاب کنید. قهوه یا نسکافه‌ی فوری به زمان کمی نیاز دارد؛ ولی قطعا طعم آن با قهوه‌ی ترک یا اسپرسو تفاوت محسوسی خواهد داشت. البته اگر شما قهوه‌خور حرفه‌ای باشید، این تفاوت بسیار سریع‌تر از طعم و به واسطه‌ی بو مشخص می‌شود. اگرچه درست کردن قهوه‌ی اسپرسو به وسایل خاص و به نسبت گرانی نیاز دارد؛ اما برای تهیه قهوه‌ی ترک شما تنها به مقداری قهوه، یک فنجان آب و البته یک قهوه‌جوش نیاز دارید. کافی است قهوه و آب را داخل قهوه‌جوش ریخته و روی شعله‌ی بسیار ملایم قرار دهید تا کف قهوه روی آن تشکیل شود.

قهوه‌جوش فلاسک دارای بدنه‌ای از جنس استیل است که طعم قهوه را تغییر نمی‌دهد. طول دسته‌ی این قهوه‌‌جوش 12 سانتی‌متر بوده که 10 سانتی‌متر از دسته‌ی آن، دارای عایق حرارتی است. ابعاد قهوه‌جوش فلاسک 7/5×7/5 سانتی‌متر است که امکان درست کردن 3 فنجان قهوه در آن وجود دارد.برای شست‌وشوی این قهوه‌جوش در ماشین ظرفشویی، هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد.

شرکت «فلاسک» (Fellask) در سال 1961 میلادی به منظور تولید ظروف مخصوص گرم و سرد نگه‌داشتن مایعات و غذا در کشور کانادا شروع بکار کرد و هم‌اکنون در برخی از کشورهای جهان از جمله ایران این نام تجاری به عنوان نام کالاهای نگهدارنده‌ی مایعات(فلاسک) شناخته می‌شود. رنکینگ بین‌المللی طراحی و ابداعات لوازم آشپزخانه در سال 2012 و 2014 شرکت فلاسک را به عنوان برترین برند در طراحی، بسته‌بندی و ابداعات معرفی کرده است.