از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قهوه ساز سایفون ۳ کاپ هریو MCA-3


Hario Syphon Vacuum Coffee Maker MCA-3

ناموجود 0.0

هریو شناخته شده ترین نام تجاری در بین طرفداران موج سوم قهوه است و به یقینقهوه ساز سایفون ۳ کاپ هریو یکی از بهترین قهوه سازها برای تهیه یک فنجان قهوه صاف و خوشمزه می‌باشد.

ناموجود

درباره قهوه ساز سایفون ۳ کاپ هریو MCA-3 بیشتر بدانید ...

دم کردن قهوه ی سایفون بسیار هیجان انگیز است. محصول قهوه ی سایفون می تواند را میتوان در رده قهوه های باکیفیت رده‌بندی نمود چون کنترل همه چیز برعهده‌ی فرد استفاده کننده است که می تواند با آموزش و آزمون و خطا دقیقا همان قهوه ای را دم کند که می‌پسندد. به عبارت دیگر، کمی طول می‌کشد تا برای دم کردن قهوه مناسب با این دستگاه به همه ریزه‌کاری‌های آن مسلط شد اما وقتی که ماهر و استاد شدید می توانید قهوه‌ای خوش مزه بخورید و با هیجان دم کردن قهوه با این دستگاه خود و مهمان هایتان را سرگرم کنید.

روش سایفون را تقریبا همزمان و در دهه ۱۸۴۰ میلادی زنی خانه‌دار در فرانسه و یک مهندس فنون دریایی در اسکاتلند ابداع کردند. دستگاه دو حباب دارد و قهوه نهایی حاصل فشار بخار و خلاء است. بگذارید برای راحتی حبابِ پایینی را خیلی راحت و ساده «حُباب» بنامیم و حبابِ بالایی را چون علاوه بر مخرن لوله ای هم دارد «قیف» بخوانیم. قیف داخل حباب می رود و مجموعه ی این دو روی پایه سوار می شود. جنس حباب و قیف عموما شیشه است. صافی که قرار است دانه های آسیاب شده ی قهوه را از نوشیدنی نهایی جدا نگه دارد، در قیف قرار می گیرد و معمولا با فنری به تهِ لوله قیف محکم می‌شود. کل فرایند هم از حباب آغاز می شود و در حباب پایان می گیرد. جز این ها آنچه که لازم است منبع حرارت (الکلی، برقی، یا گازی) است.

  مشخصات

  • نوع قهوه ساز سایفون
  • برند هریو
  • سایز ۳۶۰ میلی لیتر / ۳ کاپ
  • رنگ بدنه شیشه
  • جنس فلز، پلاستیک و شیشه ای بوروسیلیکات مقاوم در برابر حرارت
  • توضیحات مناسب برای سرو موج سوم قهوه