از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قهوه ساز سایفون ۵ کاپ


Syphon Vacuum Coffee Maker 5 Cup

ناموجود 0.0

سایفون یکی از شناخته شده ترین قهوه سازها در بین طرفداران موج سوم قهوه است و به یقین قهوه ساز سایفون یکی از بهترین قهوه سازها برای تهیه یک فنجان قهوه صاف و خوشمزه میباشد.

ناموجود

درباره قهوه ساز سایفون ۵ کاپ بیشتر بدانید ...

سایفون یکی از شناخته شده ترین قهوه سازها در بین طرفداران موج سوم قهوه است و به یقین قهوه ساز سایفون یکی از بهترین قهوه سازها برای تهیه یک فنجان قهوه صاف و خوشمزه میباشد.

دم کردن قهوه ی سایفون بسیار هیجان انگیز است. محصول قهوه ی سایفون می تواند را میتوان در رده قهوه های باکیفیت رده بندی نمود چون کنترل همه چیز برعهده ی فرد استفاده کننده است که می تواند با آموزش و آزمون و خطا دقیقا همان قهوه ای را دم کند که می پسندد. به عبارت دیگر، کمی طول می کشد تا برای دم کردن قهوه مناسب با این دستگاه به همه ریز کاریهای آن مسلط شد اما وقتی که ماهر و استاد شدید می توانید قهوه ی خوش مزه ای بخورید و با هیجان دم کردن قهوه با این دستگاه خود و مهمان هایتان را سرگرم کنید.

روش سایفون را تقریبا همز مان و در دهه ی ۱۸۴۰ میلادی زنی خانه دار در فرانسه و مهندس فنون دریایی ای در اسکاتلند ابداع کردند. دستگاه دو حباب دارد و قهوه ی محصول نهایی حاصل فشار بخار و خلاء است. بگذارید برای راحتی حبابِ پایینی را خیلی راحت و ساده «حُباب» بنامیم و حبابِ بالایی را چون علاوه بر مخرن لوله ای هم دارد «قیف» بخوانیم. قیف داخل حباب می رود و مجموعه ی این دو روی پایه سوار می شود. جنس حباب و قیف عموما شیشه ای ست. صافی که قرار است دانه های آسیاب شده ی قهوه را از نوشیدنی نهایی جدا نگه دارد، در قیف قرار می گیرد و معمولا با فنری به تهِ لوله ی قیف محکم می شود. کل فرایند هم از حباب آغاز می شود و در حباب پایان می گیرد. جز این ها آنچه که لازم است منبع حرارت (الکلی، برقی، یا گازی) است.

  مشخصات

  • نوع سایفون
  • برند طرح هریو TCA-5 / تولید چین
  • سایز ۵ کاپ
  • رنگ شفاف
  • جنس شیشه
  • توضیحات مناسب برای سرو موج سوم قهوه