از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کافی بروئر گواتمالا - قهوه گروئرز کاپ


Growers Cup Coffee Brewer Guatmala

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع کافی بروئر محصول گرورز کاپ دانمارک
رنگ قهوه ای روشن
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند grower's cup
گنجایش 350 میلی لیتر
درجه رست متوسط
درجه آسیاب مناسب کافی بروئر
توضیحات طراحی اختصاصی گروئرز کاپ
ناموجود

درباره کافی بروئر گواتمالا - قهوه گروئرز کاپ بیشتر بدانید ...

قهوه کافی بروئر گواتمالا محصولی از شرکت تعاونی کوچک اسپرانسیتا Esperansita در گواتمالا میباشد. این تعاونی کوچک با ۴۴ نفر پرسنل که ۱۵ نفر آنها زنان هستند، تشکیل شده و این زنان نقش مهمی را توسعه تعاونی ایفا می کنند، آنها نسبت به متمایز ساختن تعاونی خود در کیفیت و پایداری، بسیار آگاه و فعال هستند .

این محصول در ارتفاعات ۸۰۰ متری رشد یافته و با روست ملایم و مدیوم خود ، قهوه ای با گیرایی غنی فراهم ساخته است. Growers Cup Coffee Brewer Guatmala با طعم خوب و شیرینی کاراملی و شکلات تلخ، با ته مزه وانیل و بادام ، قهوه ای خاص و مطلوب را ایجاد نموده است .

این محصول دارای گواهینامه fairtrade و محصولات ارگانیک می باشد. قهوه گروئرز کاپ در دسته قهوه تخصصی Specialty coffee قرار میگیرد. پروسه عمل آوری این قهوه بصورت washed  و شستشو با آب بوده و از قهوه  ۱۰۰% عربیکای گواتمالا است.

نحوه مصرف و آماده سازی:

درب کافی بروئر خود را باز نموده و آن را با توجه به نشانگر خط کشی شده آب جوشیده نزدیک به 100 درجه پر نمایید. با توجه به زمان مندرج روی بسته منتظر بمانید و سپس درپوش لوله را بشکنید و قهوه را در فنجان سرو نمایید. می توانید با کم و زیاد نمودن حجم آب با توجه به خط کشی مدرج روی بسته قهوه ای سبک یا قوی را داشته باشید . نوش جان.

 

بسته بندی محصولات گروورز کاپ:

بسته های قهوه کافی بروئر قابل استفاده مجدد است. میتوانید محتویات  کافی برور Coffee Brewer  را خالی نموده، فیلتر آن را شسته و سپس دوباره آن را با قهوه مورد علاقه خود که با سایز متوسط آسیاب شده، پر نموده و با استفاده از آن مجددا در سفر، محل کار و یا ... قهوه دم نمایید. به شما توصیه میکنیم پس از شستشو و قبل از شارژ مجدد بسته اجازه دهید فیلتر آن خوب خشک شود.

جنس بسته بندی کافی بروئر گرورز کاپ از کاغذ است و جنس پوشش داخل آن فویل پلی اتیلن می باشد. در واقع مواد بکار رفته در آن همانند بسته بندی های شیر موجود در بازار است.  بسته بندی  کافی برور Coffee Brewer شامل هیچ نوع آلومینیومی نبوده و بسته بندی دوستدار محیط زیست است.

این محصول تهیه شده در کشور دانمارک می باشد.