از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کافی بروئر برزیل - قهوه گروئرز کاپ


Growers Cup Coffee Brewer Brazil

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع کافی بروئر محصول گرورز کاپ دانمارک
رنگ سبز
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند grower's cup
گنجایش 350 میلی لیتر
درجه رست تیره
درجه آسیاب مناسب کافی بروئر
توضیحات طراحی اختصاصی گروئرز کاپ
ناموجود

درباره کافی بروئر برزیل - قهوه گروئرز کاپ بیشتر بدانید ...

کافی بروئر برزیل، شامل قهوه ناحیه مانتیکوئرا Mantiqueira از ایالت میناس گرایس کشور برزیل است. این ناحیه قهوه خود را تحت شرایط مطلوب و با بهترین کیفیت عرضه می نماید. قهوه Growers Cup Coffee Brewer Brazil در ارتفاع ۹۰۰ تا ۱۶۰۰ متری ازسطح دریا کاشت و برداشت شده است و پروسه عمل آوری قهوه این قهوه بصورت سنتی و unwashed است.

این محصول گروئرز کاپ با روست تیره تر نسبت به روست های معمول، قهوه ای با غلظت، گیرایی و طعم غنی و قوی، با ته مزه شکلات دارک و آجیلی را برای شما به ارمغان می آورد. این قهوه در دسته قهوه تخصصی Specialty coffee قرار میگیرد.

پاکت های قهوه تولید شده ی گروئرز کاپ grower’s cup ایده ای برای سرو قهوه تک نفره هست . این محصول شامل قهوه تازه روست شده و آسیاب شده در یک پاکت فیلتر دار است و یک قهوه فیلتری را به مانند یک قهوه ی دم شده در فرنچ پرس برای شما دم می نماید . لازم به ذکر گرووِرز کاپ تحت گواهینامه  تجارت منصفانه Fairtrade تجارت می نماید .

نحوه مصرف و آماده سازی:

درب کافی بروئر خود را باز نموده و آن را با توجه به نشانگر خط کشی شده آب جوشیده نزدیک به 100 درجه پر نمایید. با توجه به زمان مندرج روی بسته منتظر بمانید و سپس درپوش لوله را بشکنید و قهوه را در فنجان سرو نمایید. می توانید با کم و زیاد نمودن حجم آب با توجه به خط کشی مدرج روی بسته قهوه ای سبک یا قوی را داشته باشید . نوش جان.

 

بسته بندی محصولات گروورز کاپ:

بسته های قهوه کافی بروئر قابل استفاده مجدد است. میتوانید محتویات  کافی برور Coffee Brewer  را خالی نموده، فیلتر آن را شسته و سپس دوباره آن را با قهوه مورد علاقه خود که با سایز متوسط آسیاب شده، پر نموده و با استفاده از آن مجددا در سفر، محل کار و یا ... قهوه دم نمایید. به شما توصیه میکنیم پس از شستشو و قبل از شارژ مجدد بسته اجازه دهید فیلتر آن خوب خشک شود.

جنس بسته بندی کافی بروئر گرورز کاپ از کاغذ است و جنس پوشش داخل آن فویل پلی اتیلن می باشد. در واقع مواد بکار رفته در آن همانند بسته بندی های شیر موجود در بازار است.  بسته بندی  کافی برور Coffee Brewer شامل هیچ نوع آلومینیومی نبوده و بسته بندی دوستدار محیط زیست است.