از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

کافی بروئر اتیوپی - قهوه گروئرز کاپ


Growers Cup Coffee Brewer Ethiopia

ناموجود 0.0
مشخصات محصول
نوع کافی بروئر محصول گرورز کاپ دانمارک
رنگ قهوه ای روشن
ابعاد عرض : 14 cm ارتفاع : 18 cm
برند grower's cup
گنجایش 350 میلی لیتر
درجه رست تیره
درجه آسیاب مناسب کافی بروئر
توضیحات طراحی اختصاصی گروئرز کاپ
ناموجود

درباره کافی بروئر اتیوپی - قهوه گروئرز کاپ بیشتر بدانید ...

اتیوپی، به عنوان قدیمی ترین کشور صاحب قهوه و مهد تولد قهوه شناخته شده است. کافی بروئر اتیوپی از مزرعه لکمپتی Lekempti در جنگل Gerdeja  و در منطقه ولگا Wollega که در فاصله ۶ ساعته از شهر آدیس آبابای اتیوپی می باشد تهیه شده است.

در حال حاضر در اتیوپی ۲۲۷۳۴ کشاورز در این منطقه مشغول کشت بوده و در مزارع کوچک خود با استفاده از روش های سنتی محصولات کشاورزی مختلفی را کاشت و برداشت می نمایند. پروسه عمل آوری قهوه Growers Cup Coffee Brewer Ethiopia بصورت کاملا طبیعی natural و سنتی بوده و این قهوه با گرمای آفتاب sun dried خشک شده است، که در نتیجه این عملیات کیفیت نهایی قهوه به صورت چشمگیری افزایش می یابد. این محصول گروئرز کاپ، با اسیدیته ی ملایم و افترتیست Aftertaste خامه ای، طعم و عطری میوه ای و گل مانند را دارا است.

نحوه مصرف و آماده سازی:

درب کافی بروئر خود را باز نموده و آن را با توجه به نشانگر خط کشی شده آب جوشیده نزدیک به 100 درجه پر نمایید. با توجه به زمان مندرج روی بسته منتظر بمانید و سپس درپوش لوله را بشکنید و قهوه را در فنجان سرو نمایید. می توانید با کم و زیاد نمودن حجم آب با توجه به خط کشی مدرج روی بسته قهوه ای سبک یا قوی را داشته باشید . نوش جان.

 بسته بندی محصولات گروورز کاپ:

بسته های قهوه کافی بروئر قابل استفاده مجدد است. میتوانید محتویات  کافی برور Coffee Brewer  را خالی نموده، فیلتر آن را شسته و سپس دوباره آن را با قهوه مورد علاقه خود که با سایز متوسط آسیاب شده، پر نموده و با استفاده از آن مجددا در سفر، محل کار و یا ... قهوه دم نمایید. به شما توصیه میکنیم پس از شستشو و قبل از شارژ مجدد بسته اجازه دهید فیلتر آن خوب خشک شود.

جنس بسته بندی کافی بروئر گرورز کاپ از کاغذ است و جنس پوشش داخل آن فویل پلی اتیلن می باشد. در واقع مواد بکار رفته در آن همانند بسته بندی های شیر موجود در بازار است.  بسته بندی  کافی برور Coffee Brewer شامل هیچ نوع آلومینیومی نبوده و بسته بندی دوستدار محیط زیست است.

این محصول تهیه شده در کشور دانمارک می باشد.