از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

پودر قهوه سبز سورن با طعم هل- ۱۰۰ گرمی


Soren Green Grind Coffee With Cardamom

ناموجود 0.0

پودر قهوه سبز سورن با طعم هل خاصیت چربی سوزی داشته و ترکیبی با طعم و عطر مناسبی است. این بسته با وزن ۱۰۰ گرم، برای آماده‌سازی حدود ۱۰ فنجان نوشیدنی کافی است.

ناموجود

درباره پودر قهوه سبز سورن با طعم هل- ۱۰۰ گرمی بیشتر بدانید ...

قهوه سبز در مقایسه با نوع بو داده‌ی آن سطح بیشتری از اسید کلروژنیک را داراست که متابولیسم بدن را افزایش داده و قابلیت بدن را جهت ذخیره چربی کاهش می‌دهد و باعث لاغری می‌شود. اسید کلروژنیک موجود در قهوه سبز همزمان با تحریک کبد برای چربی سوزی، از آزاد شدن گلوکز در گردش خون نیز جلوگیری می کند.

استفاده از قهوه سبز برای حفظ قند خون در شرایط سالم، کنترل فشار خون و بهبود عملکرد قلبی–عروقی موثر است. قهوه سبز خواص آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی داشته و قابلیت حذف رادیکال های آزاد از بدن را به میزان دو برابر بیشتر از چای سبز و انگور دارد.

مصرف منظم قهوه سبز میزان چربی کبد را کاهش می دهد و در درمان کبد چرب موثر است. مصرف قهوه سبز می تواند در طول ۲۲ هفته ۱۰.۵ درصد وزن بدن و یا ۱۷ درصد از چربی بدن را کاهش دهد. 

نوشیدن قهوه سبز به میزان مناسب ضرر خاصی ندارد، اما توصیه می شود در بیماران قلبی و در دوران بارداری و شیردهی پیش از مصرف با پزشک مشورت شود.

هل ترکیب شده با این قهوه خواصی از جمله بهبود هضم غذا، تسکین سوء هاضمه، رفع نفخ، تسکین حالت تهوع، مقابله با ترشح مازاد اسید معده و تقویت کلیه‌ها را دارد. ترکیب هل همراه با قهوه سبز علاوه بر ایجاد بوی دلپذیر، طعم قهوه سبز را بهبود داده و خواص خود را نیز در قالب یک نوشیدنی سالم دارد.

برای آماده سازی قهوه، ۸ گرم پودر قهوه سبز را درون آب جوش بریزید و به آن ۱۰ دقیقه زمان دهید تا دم بکشد، پس از کمی خنک شدن آن را صاف نموده و میل نمایید. بهترین زمان مصرف قبل از خوردن صبحانه می باشد.