از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قهوه ساز فرنچ پرس بیالتی پرزیوس ۳ کاپ


Bialetti Preziosa 3 Cup French Press Coffee Maker, Stainless Steel, Silver

ناموجود 0.0

قهوه ساز فرنچ پرس  بیالتی  پرزیوس ۳ کاپ قهوه سازی ساده، با کیفیت ایتالیایی برای درست کردن قهوه ای باکیفیت است. فرنچ پرس بیالتی مدل Preziosa دارای شیشه پیرکس و صافی فلزی است. بدنه این قهوه ساز از استیل براق است.

ناموجود

درباره قهوه ساز فرنچ پرس بیالتی پرزیوس ۳ کاپ بیشتر بدانید ...

قهوه ساز فرنچ پرس بیالتی350 میلی لیتری 3 فنجان یکی از ساده ترین انواع قهوه سازها برای تهیه قهوه غنی و با روش سنتی برای شما است.

Bialetti Stainless Steel 3-Cup French Press ازفولاد ضد زنگ و یک استوانه شیشه ای 350 میلی لیتری و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت ساخته شده است.

در دنیای قهوه، بیالتی BIALETTI نمادی از کیفیت و اعتبار است و این محصول نیز از همان کیفیت همیشگی تولیدات این برند برخوردار بوده و با استفاده از آن به همراه قهوه آسیاب شده با درجه درشت و یا برگ چای یا انواع گیاهان همراه با آب گرم میتوانید یک نوشیدنی از نوع دمی تهیه و با قهوه ساز فرنچ پرس بیالتی میتوانید مطمئن باشید عطر و طعم مطلوب نوشیدنی شما به طور کامل حفظ میشود.

پیستون و فیلتر با کیفیت این محصول که از جنس فولاد ضد زنگ است، مانع از وارد شدن تفاله قهوه یا چای به نوشیدنی شما خواهد شد.

برای تنظیف این فرنچ پرس، استوانه شیشه ای این محصول که از جنس بوروسیلیکات است را می توان از قاب فولاد ضد زنگ براحتی جدا نمود.

این قهوه ساز بر خلاف دستگاه قهوه ساز موکا، با حرارت مستقیم کار نمی کند. معمولاْ از فرنچ پرس برای درست کردن قهوه فرانسه استفاده می شود و قهوه آماده شده با آن را می توانید با شیر نیز سرو کنید اما از این وسیله برای آماده سازی چای یا دمنوش یا قهوه سبز نیز میتوانید استفاده نمایید.همچنین دقت کنید که فرنچ پرس بیالتی نباید بر روی آتش یا شعله گاز قرار گیرد. با اینکه برای شستشوی این محصول میتوانید از ماشین ظرف شویی استفاده نمایید، ولی توصیه بر این است که با دست تنظیف گردد.

  مشخصات

  • نوع فرنچ پرس
  • برند بیالتی/ایتالیا
  • سایز ۳۵۰ میلی لیتر / ۳ کاپ
  • رنگ شفاف
  • جنس بدنه پیرکس مقاوم به حرارت/استیل
  • توضیحات دارای فیلتر داخلی